Możliwości

 
UAB Lietpak wykorzystuje nowoczesne urządzenia, a także pracuj w oparciu o zaawansowane systemy jakości i zarządzania. Zatrudnia wyszkolonych profesjonalistów, którzy tworzą szeroki asortyment materiałów opakowaniowych spełniających potrzeby naszych klientów. Staramy się pracować szybko, utrzymując dobrą jakość i elastyczność. Dysponujemy technologią pozwalającą przeprowadzić całkowity cykl produkcyjny, od granulatu po produkt finalny.
 
Wyciskanie
 
Wiekszość naszych folii jest produkowana bezpośrednio w naszej fabryce. W procesie ekstruzji uzyskujemy folie o różnej złożoności i strukturze. Stosujemy kilka różnych procesów produkcyjnych dzięki czemu  jesteśmy w stanie zapewnić wyjątkowe jej właściwości. Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie. Wszystkie produkty są wytwarzane z tworzyw dostarczanych przez renomowanych dostawców w Europie.
 
Druk
 
Druk flexo wykonujemy maksymalnie w 10 kolorach. Reprodukcje i produkcje cyfrowych klisz drukarskich wykonujemy w zakładzie produkcyjnym. Drukujemy także cyfrowe kromaliny.
 
Laminacja
 
Posiadamy szeroki wybór laminatów.
 
Wykrawanie/produkcja toreb
 
Dzięki nowoczesnym technologiom oferujemy produkcję różnorodnych worków. Możemy dostarczyć m.in.: worki z taśmą klejącą, posiadające różne rodzaje zakładek dennych, zaokrąglone dno, perforację, otwór eurodziurki do zawieszania oraz zapięcie itp. Docinamy folie na dowolny wymiar  od szerokości 50 mm wzwyż.